Środa, 28 lutego 2024 r.

Szanowni Państwo!

     Pomimo szybkiego tempa, w jakim żyją teraz młodzi ludzie, bardzo dużo par pragnie zalegalizować swój związek i wypowiedzieć sakramentalne tak. Wszyscy dążą do tego, aby dzień zaślubin był najpiękniejszym i niezapomnianym przeżyciem. Trudno jednak zaplanować i zorganizować coś, co wymaga wiele czasu i umiejętności. Dlatego też Targi Ślubne odbywają są zarówno z myślą o Młodych jak i o wszystkich organizatorach mających swój udział w tak ważnym dniu. Lubuska Agencja Promocyjno Reklamowa „Modus Art.” w dniach 28 i 29 listopada 2009r. umożliwia wszystkim zainteresowanym zaprezentowanie swych możliwości w dziedzinie jaką jest ślub i wesele. Cała impreza odbywa się w Gorzowie Wlkp. w nowej Hali Targowej przy ul. Przemysłowej pod hasłem: IV Lubuskie Targi Ślubne - „MATRYMONIUM - JESIEŃ 2009”.

     Celem imprezy jest zademonstrowanie wszystkich niezbędnych elementów, które chociaż w najdrobniejszym stopniu wchodzą w skład pięknej uroczystości jaką jest wesele i ślub. Młodzi stają się coraz bardziej wymagający i pragną aby wszystko idealnie ze sobą harmonizowało i było oryginalne. Często trudno im się zdecydować na konkretny wzór wiązanki ślubnej czy też miejsce podróży poślubnej. Odwiedzając takie targi oczekują profesjonalizmu i fachowego doradztwa, a my pragniemy im to wszystko zapewnić. Do udziału w Targach zapraszamy agencje ślubne i biura turystyczne, biura matrymonialne, salony mody ślubnej, złotników oferujących biżuterię, wystawców prezentujących odzież, obuwie i bieliznę, pierwsze wyposażenie mieszkań, sypialnie i bieliznę pościelową. Liczymy także na prezentację ofert kredytowych i posagowych przez banki oraz ofertę sprzedaży mieszkań przez deweloperów.

     Bardzo ważnym elementem jest miejsce imprezy i jej przebieg. Hotele, pałace, restauracje, ośrodki wypoczynkowe oraz domy weselne zaproponują organizację przyjęcia, a biura podróży wspaniałe miejsca, które warto Młodym odwiedzić. Nie zabraknie również stylistów, wizażystów i florystów, którzy z myślą o naszym wyglądzie oraz o rodzaju wiązanki ślubnej, zaproponują różne ciekawe rozwiązania. Właściciele salonów samochodowych, wypożyczalni limuzyn, powozów, bryczek i karet będą oferować swoje usługi w zakresie przewozu Młodych jak i Gości weselnych. Mamy nadzieję, że na Targach nie zabraknie tych Wystawców, którzy zaprezentują upominki, prezenty, kosmetyki, a także torty weselne i wyroby cukiernicze. Młodzi będą mogli również wybrać odpowiedni na wymarzone wesele zespół muzyczny lub kapelę, gdyż tych również na naszej imprezie nie zabraknie.

     Dużym atutem Targów będzie szereg konkursów, prezentacji i pokazów m.in. pokaz mody ślubnej, koncerty zespołów muzycznych i kapel, a także wiele praktycznych porad. Liczymy na duże zainteresowanie dlatego też zapraszając Wystawców na imprezę targową jesteśmy pewni, że Wasze oferty spotkają się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem, co pozwoli Wam na odniesienie swoistego sukcesu w dziedzinie jaką jest organizacja ślubów i wesel.

Serdecznie zapraszam
Jerzy Zajączkowski

Lubuska Agencja Promocyjno Reklamowa „Modus Art.”
ul. Pocztowa 1
66 – 400 Gorzów Wlkp.
tel.: 697 351 266 , (0-95) 7226 118
agencja@modusart.eu
www.modusart.eu

Strona wykonana przez: ADAMNA