Pracownia Perfekt stawia na piękno wnętrz klasycznych, stylowych, angielskich. W takich wnętrzach się specjalizujemy.
    Przez kilkanaście lat realizacji wielu inwestycji wypracowaliśmy współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami: stolarzami, kamieniarzami, elektrykami, hydraulikami, ekipami remontowymi. Z naszego polecenia pracują trzy ekipy ogólnobudowlane, więc nie straszne nam najbardziej nietypowe czy trudne przedsięwzięcia. Są to sprawdzeni partnerzy, których polecamy naszym klientom bez obaw do każdej realizacji. Taka współpraca zapewnia płynność prac, dotrzymywanie terminów jakość i co za tym idzie KOMFORT I OSZCZEDNOSC CZASU I PIENIEDZY KLIENTA.

To dobry powód by w nas zainwestować!

    Wiemy również, jak ogromna jest potrzeba dotarcia z ofertą do małych miast i wsi, gdzie nie ma możliwości zatrudnienia architekta wnętrz bezpośrednio z różnych przyczyn (odległości, braku środków itp.).
    Wychodząc naprzeciw tym osobom, przygotowaliśmy ofertę również dla Państwa. Łącząc nasze doświadczenie projektowe, obecne możliwości komunikowania się za pomocą internetu i współudział w projekcie samego klienta wypracowaliśmy ofertę PROJEKTOWANIA ON-LINE - ofertę w p a k i e t a c h na każdą kieszeń!! (chętnych na taką współpracę zapraszamy z terenu całego kraju).

     Prosimy o zapoznanie się z całą ofertą Pracowni i zapraszamy do współpracy.

Strona wykonana przez: ADAMNA